Drobečková navigace

O firmě > Pokyny k použití

Pokyny k použití

Po každém koupání je nutno plavky ihned vyprat v ruce ve vlažné vodě do 30 o C, v toaletním mýdle, v žádném případě v pračce! Plavky nikdy neždímejte, pověste je do stínu na vzduch.

Některé materiály vyžadují velmi šetrné zacházení, mohou být poškozeny drsným povrchem okrajů koupališť, písčitých pláží a proutěných či dřevěných sedátek.

Nejhorším nepřítelem plavek je pot v kombinaci s krémem na opalování I nejkvalitnější materiál se jejich působením snadno spálí.

Mokré plavky nesmí zůstat v neprodyšném obalu, nesmí se zapařit.

Vlivem chlóru nebo mořské vody elastanové vlákno ztrácí svou pružnost, proto je tolik nutné plavky důkladně vymáchat proudem čisté vody. Stejné pravidlo platí po koupeli v termálním koupališti, jinak plavky zežloutnou.

K výrobě používáme jen testovaných materiálů a každý výrobek je opatřen radami pro spotřebitele, které je nutno si pozorně přečíst a bezpodmínečně dodržovat. Při reklamaci bude pečlivě posuzována každá reklamovaná váda a pouze v případě, že se jednoznačně prokáze zavinění výrobce, bude reklamace uznána a kladně vyřízena opravou nebo výměnou výrobku za bezvadný, případně vráceny peníze.

Upozornění na nižší stálosti neonových barev, jejich vyblednutí není důvodem k reklamaci.

Provozní doba

Prodejna
pondělí -pátek
8:30 - 12:00 12:30 - 17:00
sobota
8:30 - 11:00