Rubriky
Firmy

Jak stáhnout video z YouTube?

YouTube. Ten je známý a oblíbený mezi všemi generacemi. Na YouTube se můžete dívat takřka na cokoliv. Můžete tam sledovat vzdělávací videa (dokumenty, různá videa v cizím jazyce), zábavná videa, některé pohádky a filmy. V podstatě cokoliv, na co si vzpomenete.

Spousta studentů využívá YouTube na vysvětlení určité látky, kterou ve škole nepochopili nebo na kterou chyběli. Na YouTube máte spousta studijních videích, kde vám to většinou daný ať už se jedná o učitele nebo o kohokoliv dobře vysvětlí. Mně osobně častokrát YouTube vyhovuje k pochopení nějaké látky mnohem více než probírání té látky ve škole. Jelikož video si můžete stopnout, pokud jste něco nestihli, vrátit se zpět.

notebook YT

Najdete tam miliardy hodin video obsahu, který může být kompletně stažen do vašeho počítače, avšak to byste museli mít opravdu hooodně místa na disku. Nevím, jestli jste někdy slyšeli o stahovači videí z YouTube (neboli download videa z youtube). Nejde o žádný podvod, jde o mimořádně jednoduchý, a přitom vskutku účinný nástroj.

Můžete tak stahovat hudbu z YouTube zdarma nebo například váš oblíbený film, na který se budete chtít podívat na cestách, kde nebudete mít připojení k internetu. Video je staženo během několika sekund až minut.

Zajímá-li Vás, jak stáhnout hudbu z YouTube na Flash? Postupy zbytečně hledat nemusíte, neboť veškerá podstata tkví v kopírování odkazu do konzole, ze které vyjdou výstupy přesně tak, jak si budete přát. To stejné platí i pro otázky, jak stáhnout video z YouTube do mobilu, stejně jako jak stáhnout písničku z YouTube do počítače, jde stále o jeden a ten samý postup. Stáhnout video z YouTube je zdarma a je jednoduché, rychlé a bezproblémové.

nota

Jak stáhnout MP3 z YouTube online?

Následujte tyto kroky:

Otevřete si YouTube downloader online, dále překopírujte odkaz na MP3 do konzole a můžete začít stahovat!