Pískavice řecké seno – dosti podivný název, přesto velmi účinná bylina. Neměla by chybět jako součást doplňků stravy, jestliže máte zdravotní problémy trávicího charakteru. Využití je velmi různorodé, mimo toho pomáhá i při nachlazení, různých zánětech, ale především je známa jako afrodiziakum – podpora při milování. Bylina je známa již z orientální medicíny, kde ženám tvarovala poprsí a mužům přinášela uvolnění zatuhlého svalstva a prokrvení vnitřních orgánů a spodní části břicha a tím pádem i pohlavních orgánů. Denní dávka by neměla přesáhnout 100 mg.
počmáraný obličej
Rozchodnice růžová – říká se jí přírodní „nakopávač“.
Dodává energii a podporuje vaše schopnosti jak tělesné, tak duševní. Je vhodná na potlačení projevů stresu, dodává pocit vnitřní síly a urychluje regeneraci po sportovním výkonu. Zároveň zlepšuje činnost imunitního systému a doporučuje se dávkovat i při chřipkových onemocněních. Ocení ji i lidé se srdečními chorobami v důsledku vysokého LDL cholesterolu.
Hořčík, zinek a selen – trojkombinace důležitých prvků (nejen) pro sexuální zdraví. Jestliže jich přijímáte v potravě dostatek, pak se vám zlepší vaše výkonnost v posteli a nejen tam. Bohužel je zvláště zinku a hořčíku ve stravě nedostatek, především v té civilizované – v podobě polotovarů a jídel rychlého občerstvení.
manekýna u vody
Vitamín B3, B6 a B12 – další trojkombinace vitamínů skupiny B, s jejíž pomocí byste měli lépe fungovat v současném světě. Obsahují je luštěniny, celozrnné obiloviny (kromě B12) a masitá strava, jsou zásadní pro správné fungování nervové soustavy.
Damiana –  mírné přírodní sedativum vhodné proti stresu, musí se však užívat velmi opatrně, obsahuje totiž velmi účinné terpeny a glykosidy. Staří Mayové ji užívali před pohlavním stykem, aby zvýraznila požitek. Dnes se využívá i jako podpora při léčbě zvětšení prostaty a při úporné zácpě. Někdy se přidává v malém množství do energetických drinků.