Rubriky
Ekonomika

I podnikatelé znají nouzi

Dostat se k penězům představovalo pro našince vždycky tu menší a tu větší problém. A v poslední době potíže v této oblasti spíše narůstají, než aby ubývaly. Všechno kolem nás se zdražuje, růst platů ani zdaleka nedosahuje výše této inflace, a tak je stále více těch, kdo to sice dříve nějak zvládali, ale dnes už je to definitivně nad jejich síly.

A soukromí podnikatelé se pochopitelně nepotýkají jenom s tím problémem, že je všechno, co si kupují, pro ně jako stejně pro všechny ostatní pořád dražší. Ti mají navíc problémy i s tím, že se prodražuje i jejich vlastní soukromé podnikání a současně často ubývá dostatečně solventních zákazníků. A když se pak podnikáním dost nevydělává, je to těžké. Protože se peníze zkrátka získat musí.

polské zloté

A když někomu ze soukromníků dočasně schází finanční prostředky a není právě způsob, jak si je zase rychle vydělat, než se jejich nedostatek projeví? Pak je to někdy nutné vyřešit třeba i půjčkou. která může pomoci kdekomu, kdo ji získá.

Jenže to je problém. Kdo dnes půjčku získá? Většinou jenom ten, kdo si hodně vydělává a má čisté registry dlužníků. A to není případ většiny našich soukromých podnikatelů v nesnázích. Ti totiž obvykle potřebují peníze právě proto, že jich dost nevydělávají, a spousta soukromníků není ani v otázce registrů dlužníků právě s čistým štítem.

polské mince

A tak se mohou podnikatelé v tísni s mnoha půjčkami rovnou rozloučit. Nedostanou je, protože u nich nesplňují požadovaná kritéria. A je tak třeba hledat nabídky, kde se toho po žadatelích moc nechce, kde se dostanou peníze i při splnění pouhého minima podmínek.

A takovou nabídkou je nebankovní hypotéka bez registru. Tu totiž mohou hravě dostat i žadatelé, kteří by neměli ve své situaci naději na úspěch v žádné z klasických bank. Tady se nehledí ani na registry dlužníků, ani na výši příjmů, tady je hlavní a rozhodující, zda dá žadatel za půjčené peníze do zástavy odpovídající nemovitost. Jak prosté, že?

Rubriky
Ekonomika

Promyslete si hypotéku na pozemek

Pokud chce člověk v dnešní době stavět, je potřeba počítat s tím, že to bude finančně náročné. Proč? Protože nejen stavební materiál, ale také pozemky něco stojí. Pokud navíc nemáte pozemek, na kterém byste mohli stavět, bude potřeba to nějakým způsobem vyřešit. Jestliže se podíváte na prodej pozemků, pak zjistíte, že pozemky se v dnešní době neprodávají za zrovna levné peníze. V takové situaci se nabízí zamyslet se nad tím, co dělat. Plánovali jste, že si na stavbu domu vezmete hypotéku, ale teď nevíte, co dělat, když jsou stavební pozemky tak drahé? Nabízí se možnosti, kterých můžete využít.

visící peníze

Jednou z možností, která se nabízí, je, si na pozemek vydělat. Může to sice nějakou dobu trvat, ale rozhodně se nejedná o špatné řešení. Druhou možností je zeptat se někoho z vašich blízkých, zda neví o někom, kdo prodává pozemek a kdo by byl ochoten jej prodat za rozumné peníze. Třetí možností je si náklady rozdělit. Jeden z partnerů by si mohl vzít půjčku na pozemek a druhý na dům. I tato možnost zde je. Je ale potřeba si předem spočítat, zda by to oba partneři bez problémů zvládali, protože to bude finančně velmi náročné. Bohužel dnes je to s cenami úplně někde jinde, než tomu bylo dříve. Pokud chce člověk stavět, musí mít dopředu vše promyšleno a to i něco takového.

prase a peníze

Hypotéka na pozemek https://www.hypoteka-bez-registru.net/ se nabízí každému. Je ale málo těch, kteří se rozhodli něčeho takového využít. Mnohdy lidé volí vydělání si na daný pozemek, nebo poptání se známých, jestli neví o někom, kdo by prodával pozemek. Je na vás, jak si to zařídíte vy. Může se klidně stát, že se na konec rozhodnete, že bude nejlepší, pokud si rodinný dům, který již stojí, zakoupíte. I v tomto případě je ale potřeba počítat s tím, že se dnes domy prodávají za vysoké ceny. Dnes člověk nic nekoupí levně a to, i když by to nebylo na škodu. Počítejte s něčím takovým i vy.

Rubriky
Ekonomika

Kde si zažádat o hypotéku?

Asi všichni budou vědět, když někdo řekne slovo úvěr nebo hypotéka. Reklamy na úvěry a hypotéky všichni dobře známe z televize, rádia, billboardů, videí a mnoho dalšího. Takovéto reklamy nás obklopují ze všech možných stran. Je mnoho půjček, o které si člověk může zažádat. Banky denně vyřizují takové žádosti. A určitě se Vám vybaví různé banky, které takové služby nabízejí.

kalkulačka s penězi

Mezi takové banky patří například banka ČSOB, Komerční banka, Equa bank a mnoho dalších. Tyto banky mají něco společného. Nabízejí Vám nejvýhodnější úvěr s nejnižší úrokovou sazbou. Když se Vám ale ani jedna nabídka nebude líbit, tak se můžete podívat na internet. Zde toho tady najdete opravdu hodně. Ale dejte si pozor. Najdete tu i různé podvodníky a nevýhodné půjčky. Někdy se Vám může zdát, že to, co Vám nabízejí je velice výhodné. Poví Vám, proč byste si zrovna u nich měli zařídit úvěr. Zkouší Vám zamotat hlavu různými lákavými čísly. Řeknou Vám jen takovou tu omáčku okolo, ale do hloubky už moc chodit nechtějí a Vašim otázkám se vyhýbají nebo je překrucují. Od takových nabídek raději rychle ruce pryč. Pokud si nejste úplně jisti, od které banky je nejvýhodnější si zažádat o půjčku, tak se raději s někým poraďte. Určitě Vám může poradit někdo z rodiny či přátel. Je možné, že i oni si žádali o něco takového. A určitě neskočili po první nabídce, která jim byla nabídnuta. Je opravdu nutné si vše pečlivě promyslet a hlavně číst. Velký pozor si dávejte i na malinká písmenka, která jsou často přehlížena. Pokud ale žádné užitečné rady nedostanete, tak kde si člověk snadno, rychle a výhodně může zažádat o hypotéku?

klíče v ruce

Slyšeli jste už někdy o americké hypotéce https://www.fahd.cz/americka-hypoteka-nebankovni/? Nebojte se, není to žádný podvod. Opravdu to existuje. Pokud byste chtěli o této hypotéce vědět více, stačí se podívat na stránky fahd.cz. Vše potřebné tu najdete. Výhodou je, že je to srozumitelně napsáno, takže to pochopí i úplný laik.

Rubriky
Ekonomika

Větší částka peněz

My bychom si samozřejmě měli definovat co to je ta větší částka. Protože tohle je velmi široký pojem. Tomu, kdo stojí u obchodu a žádá deset korun, je padesátikoruna pravý majlant a ihned ji jde utratit za chleba. V tekutém stavu většinou. Ale to je jedno, ta částka je pro něj prostě moc. Další vydělává a potřebuje dvě tři stovečky na to, aby si mohl večer s kamarády zase dřepnout do hospody a řádně se tam opít. Když mu kápne pětistovka, je blahem bez sebe a je to pro něj opravdu velká částka v ten daný okamžik. Někdo má dům a auto, ale přesto najednou nemá peníze. Například na opravu. Je zela lhostejno čeho. Třeba toho vozu. Potřebuje na to třicet tisíc, ale když mu někdo sežene padesát, bude to pro něj naprostá pecka.

A když někdo potřebuje sta tisíce

Klidně můžeme naivně věřit tomu, že si třeba na bydlení vyděláme poctivou cestou. V době, kdy bychom mohli ušetřené peníze použít už nám nebudou třeba, protože se budeme sotva tak belhat kolem domova důchodců. Pokud vůbec dožijeme.

Spořící kravička

Dobrá, ale co kdybychom si skutečně peníze sehnat půjčkou a také je hodlali poctivě splatit. Jenže máme jaksi slabší výdělek. Nebo máme příjmy, o kterých se raději nechceme nikde šířit. Ale máme je. Jsme si na sto procent jisti, že kdyby nám někdo půjčil, splácelo by se to bez potíží. Jenže když máte ten malý příjem…

vějíř bankovek

No, pro každého něco. I pro vás se řešení najde. Tím je americká hypotéka bez dokládání příjmů. Je to to, co je napsáno a není v tom žádná záhada. Společnost, která vám půjčku nabízí skutečně nepožaduje doklady o nějakých příjmech. Nejde o to, že tím šetří čas sobě, tak i klientovi, ale o to, že žádost o půjčku může být při splnění podmínek vyřízena klidně týž den a týž den mohou být i peníze na účtu toho, kdo o půjčku žádal.

Při této rychlosti jde všechno rychle a firma se zaměřuje právě na spokojenost klientů. A ti spokojeni jsou.

Rubriky
Ekonomika

Jak si finančně polepšit?

Potřebuje-li dnes člověk něco, v naprosté většině případů neztrácí čas tím, že by se to pokoušel sám zhotovit, a rovnou si to koupí od někoho, kdo mu to může nabídnout. Je to totiž jednak rychlejší a jednak pohodlnější, a určitě je třeba vzít v potaz i to, že ne každý člověk umí totéž, a proto si můžeme cokoliv, co chceme mít, koupit od toho, kdo dokáže nabídnout nejvyšší kvalitu, něco mnohem lepšího, než co bychom pro sebe dokázali vytvořit my sami.

Taková koupě je tedy určitě rozumná volba. Je to zpravidla to nejlepší rozhodnutí, jaké může člověk učinit, když něco potřebuje.

centy ve sklenici

Ovšem zamyslíme-li se nad tím, není to vždy naprosto dokonalé řešení. A sice proto, že si můžeme to, co potřebujeme, koupit jedině v případě, že na to máme peníze. A je skutečností, že peněz se nám nejednou nedostává, a to z různých příčin. Někdy pobíráme jenom nízký plat či jiný příjem, jindy nás provázejí příliš vysoké výdaje, a to znamená v konečném důsledku třeba i vyslovenou finanční tíseň.

Kdo nemá peníze, tomu pak není na trhu přáno, ten si všechno, co chce mít, koupit nemůže. Musí se na kdečem uskromnit. A zatímco mu někdy stačí odříkat si i jenom maličkosti, jindy dojde i na úsporný režim, jenž je nezvládnutelný. A v takové situaci zpravidla přichází vhod půjčka.

dolary pod telefonem

Když si chce půjčit někdo, kdo je ve finančních problémech, obvykle by neměl spoléhat na bankovní sektor. Banky jsou totiž obezřetné a jen tak někomu peníze nesvěří. Daleko lepší je nejlevnější hypotéka od nebankovní společnosti, která se díky záruce v podobě zástavy nemovitosti dá poskytnout pomalu každému.

Ať už má žadatel jakkoliv velké těžkosti, stačí zmíněná zástava a nic už nebrání tomu, aby potřebné peníze, a to klidně i hodně velkou částku, dostal. Protože je jisté, že se peníze poskytovateli půjčky vrátí, není důvod k obavám.

A člověk s takovou hypotékou dokáže svoji finanční situaci zvládnout.

Rubriky
Ekonomika

Stavba vlastního rodinného domu

Mít vlastní bydlení je životním cílem mnoho lidí. Při stavbě vlastního domu si můžeme vše zařídit dle sebe. S financemi nám pomůže nebankovní hypotéka.

Stavba vlastního rodinného domu

Splnění představ

Při pořízení nějaké nemovitosti ji můžeme třeba rekonstrukcí dát do takového stavu, aby se nám tu líbilo a cítili jsme se tu dobře. Věci jako nosné zdi, tvar nemovitosti a podobně jsou pevně dány, takže u nákupu na to musíme myslet. Ovšem můžeme jít i jinou cestou, a to takovou že si postavíme vlastní dům, což znamená velkou volnost, takže ve výsledku může být podle našich představ. Začne se od kopání základů a skončí to kompletně hotovou nemovitostí.

rodinný dům

Je skvělý pocit stát u vlastního domu, který nám rostl před očima a nyní je kompletně náš a bydlíme v něm. Samozřejmě taková velká stavba nevyroste ze dne na den a pojí se k ní mnoho starostí. Pokud se rozhodneme stavět svépomocí, tak musíme počítat s tím, že práce je to opravdu náročná a na dlouhou. Protočit lidé volí možně stavební firmy, jenž domy staví na klíč, takže vše necháme na profesionálech. My se tak vyhneme mnoha starostem a práci.

Potřebujeme dostatek financí

Jako první věc, kterou musím zařídit je nákup stavebního pozemku, protože bez něj nemůžeme stavba začít. Jejich cena není nijak nízká, čímž se celková suma zase zvyšuje. Musíme počítat s tím, že bude v řadu několika milionů, přičemž bližší cifra záleží na konkrétní stavbě. Takovou částku neseženeme jen tak, protože vydělat ji trvá normálnímu člověku opravdu dost dlouhou. Abychom ji dali dohromady, tak potřebujeme klidně desítky let.

stavební oblast

Pokud máte rodinu a podobně, tak jistě chcete začít stavět v dohledné době, což bez peněz nepůjde. Proto si můžeme vzít hypotéku na stavbu domu a potom nám už v cestě nic bránit nebude. Tato společnost je nebankovní, a proto ani nějaký ten menší záznam v rejstříku dlužníků není problém. Nemusíte se bát, že byste museli přeplácet o spoustu peněz, protože pro každého zákazníka je individuálně spočítán splátkový kalendář, aby mu vyhovoval a mohl v klidu splácet.

Rubriky
Ekonomika

Když potřebuje podnikatel půjčit

Když potřebuje podnikatel, kterému se právě zrovna dvakrát nedaří, přijít k penězům, sází na půjčky. Je to logické, protože na rozdíl od státního sektoru mu do jeho firmy nikdo s lehkým srdcem peníze nenalije, nikdo ho nebude dotovat nebo mu to jinak usnadňovat.
Takový podnikatel si půjčuje, kde se jenom dá. A pokud se těžké časy vlečou příliš dlouho, nejednou se dostane třeba až do situace, kdy už má dluhů hromadu a jeho jméno už se třeba dokonce i objevilo v registrech dlužníků.
peníze u truhly
A když je i poté ouvej? Když i navzdory tomu jsou zapotřebí další peníze?
Pak už je naivní zkoušet to znovu v bankách. V takové situaci už tam stěží někdo podobný uspěje. Budou ho tam prověřovat, a až zjistí, jak se věci mají, nic mu nedají. Ani korunu.
A pak lze mluvit o štěstí, že bankami nejsou ještě všechny možnosti půjčky vyčerpány. Protože i těm, kdo už tam neuspějí, je ještě k dispozici hypotéka bez registru. Možnost, díky níž si přijde k penězům i ten, kdo už má vážně hodně velké potíže.
drobné v peněžence
Protože tady:
1.      nikomu nevadí zápis v registru dlužníků
2.      nehrají roli nedostatečně vysoké příjmy
3.      nevadí dokonce ani exekuce, na jejichž splacení si tu lze půjčit
4.      je akceptována i dlouhá, až třicetiletá lhůta splatnosti
5.      je možný ale i pravý opak, tedy předčasné splacení kdykoliv a bez jakýchkoliv sankcí
6.      se úrokové sazby od těch bankovních neliší
7.      není třeba ručitel
8.      je vyžadována záruka v podobě zastavené nemovitosti, jíž může být prakticky cokoliv, od rodinných domů přes vlastní i družstevní byty, chaty a komerční objekty až po pozemky
9.      si člověk může půjčit až sedmdesát procent ceny zmíněné zastavené nemovitosti
auto u domu

Kdo vsadí na hypotéku bez registru, může počítat s tím, že bude tato schválena do čtyřiadvaceti hodin po zaslání fotografií dané nemovitosti a vyplnění on-line dotazníku. Protože se po zaslání záhy ozve manažer společnosti, jenž už dořeší všechny detaily, a je to.
A člověk tak získá peníze na účet hodně rychle. Rychleji než od kohokoliv jiného. A je rázem po starostech.

Rubriky
Ekonomika

Kde člověka neodmítnou?


Je logické, že má-li někdo získat půjčku, musí někoho přesvědčit, že je jí hoden. Tedy že dokáže peníze nejen přijmout, ale také je řádně do posledního haléře splatit. A to bývá zejména v případě těch, kdo mají skutečně hluboko do kapsy, problém. Protože zkuste někoho přesvědčit, že mu vrátíte vše, co si půjčíte, pokud jenom horko těžko přežíváte ze dne na den!
A pokud člověk přesvědčit nedokáže, nebo pokud se finanční instituce přesvědčit nenechá, není naděje na úspěch.

hypotéka na dům
A proto je třeba vybírat správně. A vsadit dejme tomu na produkt jménem nebankovní americká hypotékahttp://nebankovnihypoteky.net/americka-hypoteka-vip/. Protože ani tento sice není výjimkou, ovšem ono ‚přesvědčování‘ tu není zase až tak složité, jak je tomu u jiných poskytovatelů půjček, zejména u bank.
Aby člověk získal tuto hypotéku, musí toho učinit vlastně jen vcelku málo.

  1. V první řadě musí mít nějakou nemovitost, již by mohl poskytnout jako záruku, že se poskytovatel se svými penězi shledá tak, jak bude ujednáno.
  2. Pak je třeba (o poznání jednodušeji než v bance) prokázat, že má člověk aspoň takový příjem, ze kterého bude možné hradit splátky.
  3. Stejně tak je záhodno mít v pořádku i registr dlužníků. Zde ovšem nepanuje taková přísnost jako jinde, nějaký ten záznam nemusí být nezbytně překážkou, pokud tedy zjevně nezkomplikuje budoucí splácení.

hypotéka

Splní-li žadatel tyto podmínky, může se dát do vyplňování jednoduchého formuláře na internetu. A poslat e-mailem několik snímků nemovitosti, jež má sloužit jako záruka, k posouzení.
A pak už se ozve reprezentant poskytovatele, vše se žadatelem projedná do nejmenších detailů, podepíše se smlouva a pošlou peníze. Jež je možné použít k čemukoliv a pak je klidně i po velice dlouhou dobu a po malých částkách vracet. Anebo je vrátit bez sankce i předčasně.
Těžko někde najdete lepší nabídku. Přinejmenším vhodnou pro ty, kdo mají skutečné problémy a bez půjčky se neobejdou.

Rubriky
Ekonomika

Spotřebitelské úvěry

Pod názvem nebankovní hypotéka bez registru můžete najít spotřebitelský úvěr. Ten je určen pro všechny občany. S penězi můžete zaplatit exekuce, zvolit konsolidaci špatně nastavených půjček, koupit si dům, byt, zrekonstruovat domácnost, nakoupit potřebné věci. Cokoliv si budete přát, to si můžete dopřát.
A. Potřebujete snížit splátku? Trápí vás nevýhodné půjčky z minulosti? Potřebujete pomoci s refinancováním? Lpí na vašem majetku zástava, a proto s tím nemůžete nic jiného udělat? Jsme zde i pro tyto případy. Splátku vám snížíme a vše potřebné vyřešíme za vás, aby vás nečekalo trápení či zbytečně zdlouhavé vyřizování.
B. Vždy zajistíme výhodné a férové podmínky. Peníze získáte bez účelu, čili je můžete použít jakýmkoliv způsobem. Doba splácení 1 – 30 let. 70% z odhadu nemovitosti, ručení jakoukoliv nemovitostí, kterou vlastníte (dům, byt, družstevní byt, pozemek). Nízká splátka podobná té z bankovních domů. Garantujeme i nízký úrok po celou dobu splácení.
rodiče u novorozence

Tolerance záznamů

Možná si zoufáte kvůli záznamům v registrech. Registry jsou dvojího typu a to bankovní a nebankovní. Často je jedno, jestli máte záznam v bankovním nebo v tom druhém nebankovním, protože jakmile jeden máte, pak už jste v bance odepsaní a žádnou půjčku ani úvěr nezískáte. V tomto případě se však hodně lišíme, protože soukromý sektor dokáže spoustu záznamů tolerovat.
luxusní dům s bazénem
Proto nevadí, když záznam máte, dokážeme si s tím poradit a vy svůj úvěr můžete získat stále za výhodných podmínek. To je že: získáte až 70% z hodnoty vaší nemovitosti. Dobu splatnosti si můžete určit (1-30 let) a navíc poskytneme nejlepší možnou úrokovou sazbu. Předem samozřejmě nic neplatíte a budeme s vámi jednat jako s jakýmkoliv jiným klientem, čili nebudete stát až v poslední řadě, ale vyřízení celé záležitosti může být opět velice rychlé. Zároveň můžete ručit jakoukoliv nemovitostí, takže vám všechny výhody zůstanou. Využijte této jedinečné příležitosti a vyzkoušejte změnu oproti bankovnímu systému.

Rubriky
Ekonomika

Americká hypotéka bez registru

Tahle americká hypotéka bez registru je skvělou volbou pro vás pro všechny, takže se ničeho nebojte a určitě tohle všechno dopadne dobře. Vyberte si z naší nabídky všech skvělých možností a bude to skvělé. Měli byste se rozhodnout ještě teď a určitě si vybrat právě tyhle možnosti a bude to skvělé. Vyberte si tohle všechno hned dneska a dopadne to skvěle. Tyhle hypotéky, které jsou poskytovány od nebankovních společností a institucí, pak mají opravdu hodně skvělých možností, takže se ničeho nebojte a opravdu byste se měli rozhodnout co nejdříve a vybrat si tohle všechno ještě hned dneska, protože tajle možnosti jsou třeba ještě lukrativnější, než třeba bankovní půjčky, protože máme opravdu hodně skvělých možností a je to pro vás skvělé, to si pište.

stavba

Dopadne to dobře, protože my pro vás máme hodně možností. Rozhodněte se ještě hned dneska. Vyberte si tohle všechno ještě hned dneska a uvidíte sami, jak to dopadne. Předčasné splacení zdarma. Refinancování zdarma. Schválení do dvaceti čtyř hodin přijatelné úroky…co více si přát? Tohle je opravdu ta nejlepší nabídka, tak se nebojte.

rekonstrukce

Výhody

Tohle má spoustu výhod oproti běžné bance, která každého akorát naštve, když tam člověk musí čekat, stát fonty, bavit se s paní, která je na vás akorát velmi nepříjemná a všechno je špatné. Udělejte tento první krok co nejrychleji a bude to opravdu skvělé a měli byste si tohle všechno uvědomit, to je jasné, bez toho to prostě nejde. Pokud byste si chtěli tyhle nepříjemnosti nechat ujít, tak se nebojte a bude to pro vás něco skvělého. Nemusíte vůbec nikam chodit, protože všechno zvládnete online vyřešit přes internet, takže nemějte strach a všechno tohle bude pro vás skvělé řešení. Podle hodnoty vaší zástavy můžete čerpat výši úvěru. My to pro vás uděláme všechno opravdu dobře, takže nemějte obavy. Všechno bude skvělé a bude se vám to opravdu moc líbit.