Muži jsou zruční na řemeslnické práce, ženy zase na domácí práce. To je takový stereotyp, který v současné době nemusí tak úplně odpovídat realitě. Můžeme najít opravdu celé množství mužů, kteří neumí ani vyměnit žárovku a celé množství žen, které zvládnou maximálně uvařit čaj a kávu a zalít si čínskou polévku. Někteří sice požadovanou zručnost mají, ale bohužel bojují s časem. Jsou natolik pracovně vytížení, že prostě nestíhají. Naštěstí jsou tady služby, které Vám v práci v domácnosti mohou výrazně pomoci. Například nejsou žádnou novinkou služby domácího manžela, které patří mezi velmi oblíbené a hojně využívané.
 práce v domácnosti

Služby vskutku hojně využívané

·         Hodinový manžel–  Nejčastěji tyto služby využívají především osamělé ženy jako třeba maminky samoživitelky, nebo starší osamělé a ovdovělé ženy. Ovšem tyto služby jsou neocenitelné také pro nezručné nebo příliš zaneprázdněné muže.
dívka se štětcem
·         Hodinová manželka– o něco novější službou je služba hodinová manželka. Proto si o této službě pojďme povyprávět trochu rozsáhleji. Mohlo by se zdát, že služby hodinové manželky budou využívat především osamělí staří mládenci nebo otcové samoživitelé, ale rozhodně to tak není. Celá řada žen si dnes najímá hodinovou manželku, aby jí pomohla s vedením domácnosti. Některé ženy této služby využívají pravidelně každý týden, některé si tyto služby najímají jen nárazově. Například na velký vánoční nebo velikonoční úklid nebo na mytí oken, čištění koberců a podobné nárazové záležitosti. Práce v domácnosti není ovšem jedinou náplní. Samozřejmostí je pak praní, žehlení, nákupy. Neocenitelné jsou třeba služby obsluhy. Víte, jak to chodí při oslavách. Hostitelka a oslavenkyně v jedné osobě obskakuje hosty, aniž by ze své vlastní oslavy měla alespoň něco málo. Tomu lze předejít, když si objednáte služby hodinové manželky.