My bychom si samozřejmě měli definovat co to je ta větší částka. Protože tohle je velmi široký pojem. Tomu, kdo stojí u obchodu a žádá deset korun, je padesátikoruna pravý majlant a ihned ji jde utratit za chleba. V tekutém stavu většinou. Ale to je jedno, ta částka je pro něj prostě moc. Další vydělává a potřebuje dvě tři stovečky na to, aby si mohl večer s kamarády zase dřepnout do hospody a řádně se tam opít. Když mu kápne pětistovka, je blahem bez sebe a je to pro něj opravdu velká částka v ten daný okamžik. Někdo má dům a auto, ale přesto najednou nemá peníze. Například na opravu. Je zela lhostejno čeho. Třeba toho vozu. Potřebuje na to třicet tisíc, ale když mu někdo sežene padesát, bude to pro něj naprostá pecka.

A když někdo potřebuje sta tisíce

Klidně můžeme naivně věřit tomu, že si třeba na bydlení vyděláme poctivou cestou. V době, kdy bychom mohli ušetřené peníze použít už nám nebudou třeba, protože se budeme sotva tak belhat kolem domova důchodců. Pokud vůbec dožijeme.

Spořící kravička

Dobrá, ale co kdybychom si skutečně peníze sehnat půjčkou a také je hodlali poctivě splatit. Jenže máme jaksi slabší výdělek. Nebo máme příjmy, o kterých se raději nechceme nikde šířit. Ale máme je. Jsme si na sto procent jisti, že kdyby nám někdo půjčil, splácelo by se to bez potíží. Jenže když máte ten malý příjem…

vějíř bankovek

No, pro každého něco. I pro vás se řešení najde. Tím je americká hypotéka bez dokládání příjmů. Je to to, co je napsáno a není v tom žádná záhada. Společnost, která vám půjčku nabízí skutečně nepožaduje doklady o nějakých příjmech. Nejde o to, že tím šetří čas sobě, tak i klientovi, ale o to, že žádost o půjčku může být při splnění podmínek vyřízena klidně týž den a týž den mohou být i peníze na účtu toho, kdo o půjčku žádal.

Při této rychlosti jde všechno rychle a firma se zaměřuje právě na spokojenost klientů. A ti spokojeni jsou.