Byli jste někdy na nějakém moto závodu? Myslím, že je to velmi pěkná podívaná, já jsem tam byla se svým synem, než měl tři roky. Můj syn od malička má strašně moc má rád auta a všechno kolem nich. Doma máme mnoho knih, které se týkají aut anebo podobných věcí. Syn už odmalinka si moc rád hraje s autíčky. A tak je má moc rád autíčka na ovládání. Celý jeho pokojíček vypadá jako nějaký automotoklub, ale já se vůbec nedivím. Můj syn jako každý jiný kluk má rád auta, a to je přeci normální. Neznám žádného malého kluka, který by neměl rád auta nebo něco podobného. A abych se vrátila k tomu auto moto závodu. Syn byl z toho úplně nadšený, moc rád se díval na auta a taky se pak rád s nimi fotil.

Syn má rád auta.

Co je auto, věděl snad už od narození. Navíc jsi můj partner má rád auta. Jeho oblíbené auto je nějaké Ferrari. To je jasné, ale kde na to vzít peníze? Myslím, že tato auta jsou jenom pro bohaté a vyvolené může. Jenže to by nebyl můj muž, aby se o to nesnažil. Dával si inzeráty na různé auto moto kluby nebo různý moto magazín, kde jsi dával žádost, jestli někdo neprodává nějaké luxusní auto. Myslím ale, že byl spíše k smíchu, protože kdo by prodal nějaké drahé auto levně? Myslím, že někdo takový blázen není. A tak jsem si řekla, že to manželovi řeknu. Naštěstí byl ale v pohodě a nenaštval se. Myslím, že kdyby byl přítel takový nějaký zvláštní, tak by o to přeci nežádal.

I motorky jsou zajímavé.

Nicméně automotoklub můj přítel navštěvuje stále. Bere s sebou i našeho syna kterého to moc baví. Takže pokud hledáte nějaké auto, tak neváhejte a jděte se podívat do nějakého automotoklubu nebo pokud hledáte nějaké úplně nové auto, tak zamiřte do nějakého autosalonu, tam vám bude i odborně poraženo. Automotoklub je taky výhodné, pokud vlastníte nějaké závodní auto, tak vám tam vždycky někdo pomůže. Mít kamarády mezi automotoklubem je velmi super. Přítel je tam se synem stále. A věřím, že až musím vyroste, tak bude určitě nějaký závodník. Protože i nyní v dnešní době, synův pokojíček vypadá, jako kdyby byl součástí nějakého auto-moto závodů. Takže pokud máte doma malé dítě a je to kluk, tak neváhejte a přihlaste ho do nějakého automotoklubu. Bude jistě nadšený.