Představte si situaci, kdy chcete poslat balíček, který se nepoškodí či větší objem papíru, který nebude nijak poničen, ale nemáte materiál do čeho dát. Na světě je mnoho možností a kterou možnost si zvolíte záleží na Vás. Doporučujeme sáhnout spíše po plastové obálce než papírové, už jen díky svému materiálu dokáže drobné předměty či štos papírů ochránit lépe než papírová obálka. Plastové obálky jsou hitem ve firmách, kde se pracuje s penězi. Peníze s lejstry se vloží dovnitř a „pán s kufříkem“ je bezpečně může předat dále. Obálka obsahuje lepící část, kterou jakmile jednou zalepíte, bez poškození ji již nerozlepíte. Víte tedy, že obsah tak zůstal netknutý.

bezpečnost - zámek

Obálka se lehce naplní otvorem, který je dostatečně veliký a po naplnění obsahem se jednoduše zalepí. Je nutné si dávat pozor, aby při zalepování byla obálka vodorovná a nebyla nijak zmuchlaná. Pokud bychom špatně zapečetili obálku, druhý, pokud již nemáme. Plastová obálka 50my 225x325mm 10ks https://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky/plastove-obalky-balene-po-10ks-50my/plastova-obalka-50my-225x325mm-10 je vítaným pomocníkem.

Malé i větší firmy tento produkt velice dobře znají a pořizují si ho i pro osobní účely. Není to drahá záležitost. Pokud si například zvolíme zboží na internetových e-shopech, které není velkých rozměrů, většinou nám objednaný produkt přijde v takovéto obálce.

Pro doručovatele je to oblíbená záležitost, jelikož se jim krásně vejde do batůžku či do jiného úložného prostoru a mohou jich doručit více na jeden výjezd.

muž - doručovatel

Pokud produkt neznáte anebo znáte, ale nikdy nebyl vyzkoušen, nebraňte se tomu. Budete příjemně překvapeni jednoduchostí a oceníte bezpečnost uloženého obsahu v něm. Obálka není nijak závadná.

Dáváte přednost papírové či plastové obálce? A proč vlastně? – každému vyhovuje trošku něco jiného, ale záleží na tom, co chcete aktuálně poslat a pokud je to něco, co nechcete, aby mohlo být viděno i někým jiným – volte tuto metodu.