Vzhled je důležitou součástí prodeje, a to nejen u samotného produktu, ale i u platformy, na které produkt nabízíme. Webová stránka by proto měla nabízet elegantní a zajímavý design, který zaujme hned na první pohled a přesvědčí návštěvníka, že právě u Vás si vybere, co ho zajímá. Není to ale jen web, který rozhoduje. Důležité je také, zaměřit se na logo, marketing a sociální sítě a vytvořit tak silné prodejní kanály, které budou produkovat více a více prodejů. Zvláště u sociálních sítí je pak zapotřebí využít obrovského potenciálu, který nabízí a přetvořit jej v obrat a zisk. Grafické práce Brno Vám s tímto úkolem pomohou a poskytnou Vám kompletní grafické služby pro všechny Vaše marketingové platformy.
sociální média

Značka jako produkt

Vzhled, parametry a cena. To vše je důležité pro úspěch produktu a firmy tráví roky jejich připravováním. Samotnou značku lze přitom zpracovat stejným způsobem a vytvořit tak něco, o čem lidé budou mluvit.

K vytvoření silné a známé značky jsou potřeba:

  • Kvalitní a zajímavé logo
  • Propracovaný a uživatelsky přívětivý web
  • Různé druhy propagace
  • Kreativní správa sociálních sítí

Jakmile jsou tyto čtyři podmínky splněné, máte jistotu, že na Váš web bude chodit velké množství návštěvníků a že Vaše jméno zaslechnete v běžných konverzacích a na internetových platformách.

média

Přehledný manuál u všech produktů

Existují produkty, u kterých je manuál jen cárem papíru, který ihned vyhodíme a nikdy jej neotevřeme. Jsou ale i takové produkty, u kterých je manuál nezbytný a bez jeho dobrého zpracování si uživatel zkrátka neporadí. Jedná se především o technicky založené produkty, které mají různé módy nastavení a orientovat se v nich není vůbec snadné.

Proto nabízíme i grafické a přehledné zpracování manuálu, díky kterému zvládnou Vaši zákaznici jakýkoli produkt, a to bez nutnosti obrovského množství informací.