Potřebujete vlastní bydlení, protože to stávají je vám už malé, anebo nevyhovuje vašim nárokům? V každém případě se vždy vyplatí investovat do vlastní střechy nad hlavou, než bydlet dlouhodobě v podnájmu. Zatímco z nájmu nikdy nic mít nebudete, takže to vždy bude, jako byste každý měsíc vyhodili velké peníze oknem, účet za pořízení vlastního bydlení dříve či později splatíte a budete mít vlastní majetek, který má svou hodnotu.

floor-plan-1474454_640

Máte problém v tom, že byste se rádi zbavili nájemního bydlení a nahradili jej vlastním, ale nemáte po ruce dostatek financí? Dokonce vám peníze nechce půjčit ani banka, protože máte z hlediska hypotéky nízkou bonitu?

V tom případě máte v zásadě dvě možnosti. Buď slevíte ze svých nároků a vystačíte si i s malou hypotékou, anebo si pořídíte takové bydlení, na které ani hypotéku nebudete potřebovat.

Jistě se shodneme na tom, že ta druhá možnost je mnohem lepší! Teď už zbývá jen vyřešit otázku, kde seženete tak levné bydlení, abyste se při jeho pořízení obešli bez drahé a rizikové hypotéky, kterou vám dost možná v bance ani nechtějí dát.

house-167734_640

Už jste slyšeli o mobilních domech?

Právě prodej mobilních domů se může stát chytrým řešením vaší situace s bydlením.

Navíc se nejedná o žádnou novinku na trhu, byť tyto stavby nejsou v České republice příliš známé. Na západ od nás je lidé využívají poměrně často a rádi, takže se rozhodně nemusíte obávat, že byste byli mezi prvními, kdo jejich funkčnost bude testovat.

Pokud bychom je měli k něčemu připodobnit, tak se nejvíce podobají malým městským bytům. Jejich podlahová plocha je prakticky stejná, ovšem velký rozdíl spočívá v tom, že tyto stavby stojí na samostatném pozemku, takže už vás nebudou obtěžovat sousedi za zdí, a budete mít dostatek soukromí.

A to vše za vynikající a naprosto bezkonkurenční cenu, která se pohybuje okolo jednoho miliónu korun.